Adler | Kettle | AD 1372 | Electric | 800 W | 0.6 L | Plastic/Stainless steel | 360 rotational base | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1372 black
- Saadavus: 5
-
20€
Adler | Kettle | AD 1372 | Electric | 800 W | 0.6 L | Plastic/Stainless steel | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 183.00 mm |
| Gross height (mm) | 151.00 mm |
| Gross weight | 0.89 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Maht | 0.6 L |
| Materjal | Plastic/Stainless steel |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Muud funktsioonid | Double-wall housing. High grade flat stainless steel heating element. Automatic protection against boiled without water. Control lamp. Double housing kettle: stainless steel (inside), plastic (outside) |
| Net weight | 0.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 193 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| PET | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1372 |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












